Degustační set hořčic

Degustační set hořčic

NOVINKA

Degustační set hořčic: Hořčice s provensálskými bylinkami, Hořčice s levandulovým medem, Hořčice s pepřem Espelette, Hořčice s česnekem a bazalkou, Hořčice s lanýžem, Hořčice s balzamikovým octem a medem, Hořčice s kari.Na každý den v týdnu otevřete jednu! :-)

589 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Le Comptoir de Mathilde

Hořčice s provensálským kořením: HOŘČICE (HOŘČIČNÁ semínka, voda, ocet, sůl, cukr, konzervant: siřičitan sodný), 1,4% provensálské bylinky (rozmarýn, bazalka, majoránka, tymián, saturejka v různých poměrech), přírodní aroma.

Hořčice s levandulovým medem: HOŘČICE (HOŘČIČNÁ semínka, voda, ocet, sůl, cukr, konzervant: siřičitan sodný), 1,4% provensálské bylinky (rozmarýn, bazalka, majoránka, tymián, saturejka v různých poměrech), přírodní aroma.

Hořčice s pepřem Espelette: Celozrnná HOŘČICE (voda, HOŘČIČNÁ semínka, ocet, sůl) 2,5% prášek z pepře Espelette.

Hořčice s česnekem a bazalkou: (HOŘČIČNÁ semínka, voda, ocet, sůl, cukr, konzervant: SIŘIČITAN sodný), 5,5% česnek, 1,5% bazalka.

Hořčice s lanýžem: HOŘČICE (HOŘČIČNÁ semínka, voda, ocet, sůl, cukr, konzervant: siřičitan sodný), 1% lanýžové kousky (Tuber melanosporum and Tuber brumale, lanýžová šťáva, voda, sůl, přírodní lanýžové aroma)

Hořčice s balzamikovým octem a medem: HOŘČIČNÁ semínka, voda, 15% balzamikový ocet (vinný ocet*, hroznový mošt*, barvící látka: E150d*), 15% med, lihový ocet, sůl, koření*, konzervant: siřičitan sodný

Hořčice s kari: HOŘČICE (HOŘČIČNÁ semínka, voda, ocet, sůl, cukr, konzervant: siřičitan sodný), 4,5% Kari Madras

ALERGENY: Výrobek obsahuje hořčičná semínka  siřičitany (10,12)

Hmotnost: 7x35g

Udržujte mimo teplo a vlhko. Po otevření skladujte v lednici.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info