Francouzské recepty z Provence

Originální recepty z francouzských specialit

Originální recepty z francouzských specialit

Na této stránce Vám budeme pravidelně přinášet nápady na recepty a tipy na servírování našich delikates. Nebojte se s námi experimentovat a zkusit nové chutě!

12
Březen
2021

Recept č. 5 - Pravé francouzské palačinky Crêpes

Přidáno: 12. 3. 2021 00:00:00 Počet shlédnutí: 341

Recept č. 5 - Pravé francouzské palačinky Crêpes Klasický francouzský recept, který udělá radost celé rodině. Crêpes jsou tenké a nadýchané palačinky, které můžete dochutit dle libosti. Nejlépe chutnají s čokoládovou pomazánkou a banánem nebo s ovocným džemem.

Čtěte více...

Recept č. 4 - Energy Wrap

Recept č. 4 - Energy Wrap Dneska pro vás máme pro změnu slaný recept a to přímo na wrap plný chutí!

Čtěte více...

Recept č. 3 - Máslové dortíčky s čokoládou a pekanovými ořechy

Recept č. 3 - Máslové dortíčky s čokoládou a pekanovými ořechy Na sladké mlsání je vhodné každé roční období! A o to víc, když použijete ty nejlepší suroviny. Potěště svoji návštěvu domácími dobrůtkami doplněné kvalitním francouzským džemem.

Čtěte více...

Recept č. 2 - Farandole s čokoládovou náplní

Recept č. 2 - Farandole s čokoládovou náplní Máme pro vás další recept na chmurné podzimní počasí. Vyzkoušejte originální větrníčky s čokoládovou náplní. A proč Farandole? Farandole je veselý tanec, který se tančí při slavnostech v Provence. Garantuji, že po prvním soustu se roztančí nejen vaše chuťové pohárky :-)

Čtěte více...

Recept č. 1 - Malinové cupcakes

Recept č. 1 - Malinové cupcakes Podívejte se na první recept, který si můžete připravit z našich francouzských delikates. Odměnou vám budou výborné nadýchané cupcakes s polevou z té nejčokoládovější čokoládové pomazánky.

Čtěte více...

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info